Güzeltepe Mah. Anıl Sokak C6/60 Eyüp/İstanbul

Sadece internet mağazamızdan hizmet veriyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Lütfen bize mesaj göndermeden önce aşağıdaki sorulara verilen cevaplara göz gezdirin.

Siparişte kesilen sevkiyat ücretleri ne kadardır?

130 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. 130 TL altı alışverişinizdeki kargo masrafı, satın aldığınız ürünlerin adet ve boyut özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Ödeme sayfasında toplam kargo ücreti ile ilgili bilgi yer almaktadır.

Online mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?

Anlaşmalı kredi kartları ve havale/eft ile ödeme imkanı bulunmaktadır. Kapıda ödeme ile ilgili çalışmalarımız sürmektedir.

Sevkiyat süresi nedir?

Ürünlerimiz, kargoya verilmelerinden itibaren Türkiye’nin birçok bölgesine 1 ila 2 iş günü içinde ulaşmaktadır.

Online mağazanızda alışveriş ne kadar güvenli? Paylaştığım veriler korunuyor mu?

Bizimle paylaştığınız kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde tarafımızca görüntülenememektedir. Sitemizle paylaştığınız bilgiler, ilgili bankacılık yönetmeliklerine tabi anlaşmalı ödeme kuruluşuna direkt olarak iletilmektedir. Sipariş iptali ve ödeme iadesi durumlarında, ücret iadesi mevzubahis kuruluş aracılığıyla direkt olarak hesabınıza yapılmaktadır.

Bizimle paylaştığınız kişisel bilgiler, size verdiğimiz hizmeti iyileştirme amacı dışında hiçbir şekilde kullanılmamaktadır.

Ben sipariş verdikten sonra ne oluyor?

Sipariş verdiğiniz anda, ilgili bilgiler ekranımıza düşüyor. Ödeme onaylandıktan sonra siparişiniz işleme alınıyor ve ürününüz hazırlanıyor. Ardından, vakit kaybetmeden kargoya veriliyor ve kargo takip bilgileri sizinle paylaşılıyor.

Siparişim için fatura alabilir miyim?

Siparişinizle birlikte e-faturanız oluşturuluyor ve tarafınıza dilerseniz mail yoluyla, dilerseniz de kargonuzla birlikte ulaştırılıyor. Firma bilgileri girmek istemeniz durumunda, ödeme sayfasında ilgili bilgileri doldurarak faturayı firmanıza kestirmeniz mümkün.

BİZE ULAŞIN

info@fluxdesignfactory.com

Sorularınıza mesai saatleri içinde cevap veriyoruz.